Sağlıkla
Gülümseyin


Denttera Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 2015 yılında Tunalı Hilmi caddesinde faaliyete başlamıştır. 2021 yılında hastalarına daha iyi fiziki şartlarında hizmet sunabilmek için yeni adresi olan Mustafa Kemal Mahallesi 2118. cadde Maidan İş Merkezi B blok No: 6 Çankaya Ankara adresinde taşınmıştır.

Pandemi şartlarına uygun tasarlanan Denttera Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinği özel filtrelerle donatılan havalandırma sistemine sahiptir. Klinik İçerisinde bulunan her bölüm kendi havalandırma sistemine sahip olup diğer bölümlerden bağımsız çalışmaktadır, bu sistem sayesinde partiküllerin başka bölümlere dağılması engellenir. Klinik içerisinde kapalı alanda teması en aza indirmek için açık alanda bekleme bölümü oluşturulmuştur.

Denttera Polikliniği hekim kadrosu uzman diş hekimlerinden oluşmaktadır. Denttera Polikliniğinde Diş hekimliğinin bütün branşlarında (diş eti tedavisi, implant tedavisi, estetik diş hekimliği, protez, kanal tedavisi, diş beyazlatma, cerrahi işlemler vb.) hizmet verilmektedir. Denttera polikliniğinde, dijital diş hekimliği ve lazer tedavisi gibi modern donanımlar ile tedaviler estetik ve etik değerlerle yapılmaktadır.Bize Ulaşmak İsterseniz İletişim Sayfamızı kullanabilirsiniz.

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
bt_bb_google_maps_coverage_image

İletişim

0312 466 75 99
Mustafa Kemal mahallesi Maidan iş Merkezi 2118. Cadde , B blok ofis No:6, 06510 Çankaya/Ankara
info@denttera.com

Copyright © 2023 Denttera. Tüm Hakları Saklıdır.

bt_bb_section_top_section_coverage_image